Whatsapp Hattı
facebook

Web Tasarım Ekibimiz

Genç ve dinamik ekibimiz teknolojik anlamda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek tecrübe ve donanıma sahiptir.

Tasarımlarımızda kurumsal kimliğinizi ön planda tutarak sizin için en iyi çözümü üretiyoruz. Ayrıca içerik yönetim sistemi yazılımlarımızla internet sitenizin her an güncellenebilmesi ve istediğiniz değişikliklerin yapılmasını sağlıyoruz. Arama motorlarına sitenizin kaydınız yapıyoruz ve sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayacak optimizasyon işlemini gerçekleştiriyoruz.

Seo & Mobil Uyumlu Tasarım

Amacımız sizin için en uygun ve istediğiniz özelliklerde bir web sitesi kurmak. Firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacak web sitesini sizlere sunuyoruz üstelik en uygun bütçeyle, en son tasarım trendlerine uygun, en basit şekilde kontrol edilebilen ve daha birçok eklentiyi rahatlıkla entegre edebileceğiniz hizmeti sizlere sunuyoruz.

SATIŞ SONRASI GERÇEK DESTEK

İdalı olduğumuz en önemli konu ise; Size sunmuş olduğumuz her tasarımdan sonra tüm süreçlerde bütün soru ve sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.Paketlerimizden birini seçtikten sonra veya size özel bir paketi aldıktan sonra web siteniz ile ilgili tüm sorularınızı veya web siteniz ile ilgili tüm sorunlarınızda yardımcı olmaya devam ediyoruz.

GOOGLE REKLAM

Web siteniz kurulduktan sonra sizi duymayan kalmasın. Tüm işlemlerinizi tamamlayıp istediğiniz gibi bir web sitesini size sunduktan sonra, işlerinizi kolayca büyütüp daha çok kişiye ulaşabilmeniz için "Google Reklam" desteği sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA DESTEĞİ

Günümüzde "Sosyal Medya" artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Artık herkes için Sosyal Medya mecralarında bulunmak herkes için neredeyse vazgeçilmez hale gelmiştir. İşte bu noktada sizlere Sosyal Medya desteğimizi sağlıyoruz.

Web tasarım ve yazılım paketleri ucuz değil ekonomik,
mobil ve seo uyumlu

DMCA.com Protection Status